Wycieczki do Nepalu

Zapraszam na mojego bloga, w którym będę opisywać swoje przygody w przepięknym Nepalu!

Annapurna Base CampAnnapurna Base Camp Trekking

Annapurna Base Camp nazywany jest także trekkingiem do sanktuarium Annapurny. Każdego roku decyduje się na trekking w tym regionie tysiące turystów. Świetna aura tego miejsca ponadto przepiękne lodowate widoki sprawiają, że jest to miejsce w którym można się zakochać. Annapurna Base Camp jest jednym z najpopularniejszych treków w Nepalu i wcale mnie to nie dziwi. Kilkakrotnie decydowałam się niego ze względu na doskonałą trasę i świetnych przewodników. Jeżeli uważasz, że pomimo weilu zalet Annapurna nie jest dla Ciebie, spróbuj swoich sił a trakcie Langtang trek! To równie malownicze miejsce pełne przygód.

Annapurna Base Camp to spełnienie marzeń dla wielu Himalaistów. Klimat tego miejsca zachęca każdego spróbowania swoich sił na nepalskich szlakach. 

Jak się przygotować na trekking?Annapurna Base Camp

Do trekkingu jak Annapurna Base Camp nie potrzeba specjalnego przygotowania. Jeżeli miałeś do czynienia z polskimi Tatrami to już pierwszy krok do udanego trekkingu.

Pamiętaj jednak, że jeżeli w swojej pracy siedzisz cały czas przed komputerem, zacznij od krótkich spacerów i pomału zwiększaj dystans. Warto spacerować z plecakiem o obciążeniu na przykład do 5 kg. W ten sposób zwiększysz swoją wytrzymałość.

Podróż wśród ośmiotysięczników

Przeżyj to razem ze mną!

Opowiem Ci o wszystkim, co powinieneś wiedzieć przed wyprawą do Nepalu. Podążymy szklakiem najwspanialszych trekkingów.