Wycieczki do Nepalu

Zapraszam na mojego bloga, w którym będę opisywać swoje przygody w przepięknym Nepalu!

Przełam monotonie i wybierz się na Langtang trek!

Nepal już po pierwszej wizycie stał się moim jednym z ulubionych miejsc na Ziemi! Już po pierwszym trekkingu wokół Annapurny chciałam wrócić tu jeszcze raz. Udało mi się rok później, gdy wybrałam się na Everest Base Camp. Nepal tak mnie zachwycił, że co jakiś czas do niego wracałam.

W tym kraju nie ma nudy i każdy znajdzie dla siebie coś lepszego. Dopiero po pięciu latach, od kiedy pierwszy raz ruszyłam na Nepal, odkryłam niesamowite miejsce. Był to Langtang trek, który zachwycił nie tylko mnie. Dlaczego?

Za co cenie trekking Langtang?

Langtang trek skradł moje serce, ponieważ w porównaniu z trekingiem wokół Annapurny jest krótszy. Przejście całego szlaku, zarówno w jedną, jak i drugą stronę zajmuje ok. 12-13 dni. Dokładny czas jednak jest zależny od pogody, kondycji i wielu niezależnych od nas czynników. Jednak 13 dni to optymalny czas, który powinien pozwolić na spokojny trek.

Langtang trek

Kiedy odkryłam Langtang, żałowałam, że dowiedziałam się o nim tak późno! Cały przemarsz trwa ok. dwóch tygodni, więc nie musiałam decydować się na cały miesiąc wolnego od pracy. Resztę czasu mogłam "zostawić" na zwiedzanie innych niesamowitych państw.

Langtang trek wcale nie jest tak trudny!

Jedną z najważniejszych zaletą tego trekingu, jest fakt, że nie jest, aż tak wymagający. Oczywiście nie można zapomnieć o przygotowaniu się do wyprawy i poprawieniu kondycji, jednak nie należy się tego bać!

Szlak jest umiarkowany, dlatego niemal każdy może się go podjąć!

Podróż wśród ośmiotysięczników

Przeżyj to razem ze mną!

Opowiem Ci o wszystkim, co powinieneś wiedzieć przed wyprawą do Nepalu. Podążymy szklakiem najwspanialszych trekkingów.