Wycieczki do Nepalu

Zapraszam na mojego bloga, w którym będę opisywać swoje przygody w przepięknym Nepalu!

Trekkingi w Himalaje

Od czasu pierwszego udanego wejścia na Mount Everest, obserwujemy wzrost zainteresowania trekkingami w Nepalu, Indiach, Pakistanie czy Tybecie. Trekkingi w Himalaje to niemalże najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto pragnie odpocząć od codzienności i dać się ponieść nowym atrakcjom.

Trekkingi w ulegają wielu zmianom. Wiele osób zakłada, że takie wyprawy, przeznaczone są tylko dla osób wytrzymałych, które lubią ekstremalne warunki i adrenalinę. Tak było w 1953 roku, podczas pierwszego zdobycia Everestu. W tym czasie turystyka trekkingowa w ogóle nie istniała. Obecnie trekkingi w Himalajach są wręcz luksusowe dla niektórych. Domki z odrobiną komfortu, wędrówki, które skupiają się również na kulturze i lodowej scenerii.

Trekking w Himalaje

Jednak podróżowanie w tych krajach jest dość słabo rozwinięte. Ponadto ochrona zdrowia również szwankuje. A to bardzo ważna kwestia, w przypadku kiedy znajdujecie się na dużych wysokościach. Szczególnie podczas trekkingu w Himalajach musisz zachować dużą ostrożność. Jednak po zachowaniu wszystkich ważnych aspektów, nagrody będą wspaniałe.

Trekkingi w Himalajach, w tym trekking w regionie Annapurny są przeznaczone nie tylko dla zawodowych trekkerów, ale również osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z trekkingiem. Podczas każdej wyprawy do dyspozycji posiadacie wykwalifikowaną kadrę. 

Trekkingi w Himalaje

 

 

Dlaczego warto wziąć udział w naszej wyprawie?

  • czekają na Ciebie urzekające w piersiach widoki na lodowe ściany ale i zieloną przyrodę;
  • nie ma drugiej takiej wyprawy, która przynosi tyle adrenaliny;
  • możesz wziąć udział w trekkingu bez wcześniejszego przygotowania;

Trekkingi w Himalaje to doskonały moment na spędzenie wolnego czasu w obecności najwyższych gór świata!

Podróż wśród ośmiotysięczników

Przeżyj to razem ze mną!

Opowiem Ci o wszystkim, co powinieneś wiedzieć przed wyprawą do Nepalu. Podążymy szklakiem najwspanialszych trekkingów.